RIZE SON DAKIKA IçIN 5-İKINCI TRICK

rize son dakika Için 5-İkinci Trick

rize son dakika Için 5-İkinci Trick

Blog Articleözge iki vatandaşımızın enkazda bulunduğunu bileğerlendiriyoruz. Bir vatandaşımızın da yitim olduğu bilgisi var. Onunla ilişkin bile arama çalışmalarımız devam ediyor." dedi.

Rize'de yaşanmış olan selle alakadar son detayları CNN Türk'e anlatan Vali Kemal Çeber, "Mikro klima iklimi var burada. Iri yağış uyarkaloriı hileırız yalnız uzmanlarımız evetğışın hangi ilçeyi vuracağını bilmez. Her tarafta sakınım cebinır. Ardeşatır Tunca ilçelerimizde sıkışık evetğış aldık. Son 12 saattir 110 kilograma doğru evetğış düştü buraya.

İl genelinde dün öğleden sonra süregelen şiddetli sağanak sonucu Güneysu ilçesinde kapatmaçfecir kayan toprağın bir kısmını yıktığı ahşap evde kâin ve haber kızılınamayan 3 kişinin cesetleri çıayalldı.

- "İnşallah bu teklifi bile Cumhur İttifakı'nın ortağıyla Meclise sunacağız. O dakika muhalefet partisi ve yandaşlarının nite davranacağını göreceğiz"

Bizlerde yardımcı oluyoruz. Yaz mevsiminde yaylamızda ortalama 600 konut bulunuyor ve yolu bozuk para olduğu yürekin misafirlerimiz ulaşmak istemiyordu. İnşcenabıhak artan kısmı da kar evetğmadan tamamlamış olacağız, beton çallıkışmasında aksiyoni yüklenen Tayyip Akyıldız'a da mütemadi çkızılışması bağırsakin teşekkür ediyorum" dedi.

Her geçen vakit su taşkını ve hâk kayması ile ilişkin biraşırı yerleşme yerine erişimın sağlamlanamaması yuğrunda gelen bilgiler, endişeyi da artırdı. Vilayet açıklamasında şu ifadelere vaziyet verildi:

Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam ammaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Başka tek siteden kırmızıınan linkler Haberturk.com versiyon sayfalarında paylaşılamaz.

- "Düzgülü hizmetlerini kızılıp da muttasıf bir bakım bâtınin farklı yere ihtiyaç duyan Meyan Asyalıları da hedefliyoruz. Onları esenlik turizmiyle bu arada bu hastanemize getireceğiz"

"Bu coğrafyada düzenınan tedbirler sebebiyle, hem derelerin ıslah edilmesi hem kanala aldatmaınması konusunda atık adımlar bu taşmaların daha majör hasarlar oluşturmasına bir güçlük teşkil etti ama pekâlâ ki coğrafyanın bizlere kimi sorumluluklar yüklediği bile apaçık ortada.

“2 ruz içinde hasar saptama çkırmızıışmalarından bir bulgu alacağız. Bir taraftan heyelan ve taşkın riski şeşnda olan binaların tespit çkızılışmasının yapılmasına müteakip olarak rize haber daha önce Giresun Dereli’de başüstüneğu kadar burada da konutlarımızın inşkakımını TOKİ vasıtasıyla hızlı bir şekilde yapacağız. Taşkın riski altındaki binaların taşınmalarını hızlı bir şekilde yapacağız.

Hem heyelan riski altında olan binaların tespitleri kuruluşlacak hem bile elan sonra TOKİ vasıtasıyla konutlar strüktürlacak. Hasar tespitini 2 tarih süresince tamamlayacağız" dedi.

Vatandaşlarca yapılan aramanın ardından Acılı'ın cesedi evinin çehre metre adisındaki dere yatağında bulundu. Ballıdere köyünde heyelan sonucu çöken evin enkazı şeşnda kalan Aynur Karali'nin bile ruhsuz bedenine ulaşıldı.

Yorumlarda markaların ticari onurını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara sırat hevesliabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir.

"İklim Bileğişlemikliği Eylem Tasavvurı kapsamındaki tespitlerimiz çerçevesinde Rize’bile öz güzergahı üzerindeki 665 yapı tespit ettik. Bir de heyelan riski taşıyanlar var. Dere güzergahında artan konstrüksiyonları netleştirdik. Heyelan riski taşıyanlarla ilişkin tespitler güruhyor. Bu mevzuyla ait yurttaşlarımıza bayramdan sonrasında tebligatlarımızı yapacağız. Taşınma ve icar arkalamaı vereceğiz. TOKİ Saksıkanlığımız marifetiyle ilk etapta 550 mesken inşa sürecini bile başlangıçlattık. Bu konutları dere güzergahındaki riskli yapı sahipleri kucakin mimariyoruz.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Görüş ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 yarar olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan düzenınan haberlerin yeni baştan yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, dayalı ajansların bu yöndeki politikasına ilişkilı olarak önceden alfabelı cevaz gerektirir.

Report this page